30 Aralık Eleq İpucu

Soru cevap oyunlarının sonuncusu ve doğruyu söylemek gerekirse en sevdiğim oyununda sırada eleq cevaplarını yazmak var. Bildiğiniz gibi normal oyun cevapları yazmaktan bu tarz anlık bilgi yarışmalarının cevaplarını yazmak biraz daha zor oluyor. Üstelik bir de devamlı olarak lafı dolandırıp duran adresler olduğu zaman iş baya zorlaşıyor.

Eleq İpucu 30 Aralık

Belki ansızın ihtiyacı olan vardır diyerek ipucunu önce yazalım: Arif MARDİN

Peki Kimdir bu Arif Mardin?

Türk – Amerikalı müzik yapımcısı olan Arif MARDİN, tambuklavye sponsorluğunda ve 30.000 TL’lik ödül dolayısıyla sorulacak bir sorunun jokeri! Kendisi 11 adet Grammy’si bulunan bir sanatçı ve Yaşam Boyu Başarı Ödülü’de bulunuyor. Bu sebepten eleq sorularını ben diğer yarışmalardan bir nebze daha kaliteli buluyorum. Neden mi?

Eleq Soruları ve Cevapları

Bu konu başlığında yer alan cevapların büyük bir çoğunluğu sizi bilgilendirme amaçlı yazıldığı için elimizden geldiğince doğru bilgiye ulaşmanızı amaçlıyoruz. Biz doğrudan konu başlıklarına değinmek ve hızlı bir şekilde cevaplara ulaşmanız için elimizden geldiğince bu alanı güncel tutmaya çalışacağız. Bizi yorumsuz bırakmazsanız devamlı güncel kalmamızı sağlayabilirsiniz. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*