30 Aralık Hadi İpucu

Konuyu çok fazla uzatan web sitelerinden bıktıysanız doğru yerdesiniz. Bir ipucu vermek için yüzlerce binlerce kelime okutan adreslerden olmamak adına günlük düzenli olarak Hadi İpucu’ sizinle paylaşacağız. Tabi ki ipucu yayınlaması biraz sürdüğü için bizde beklemede kalıyoruz.

Hadi İpucu 30/12/2018

1440 Dakika

Bu akşam 20:30’da başlayacak olan yarışma Lifecell katkılarıyla hazırlanacakmış. Kazanacağımız toplam dağıtılan rakamsa bu akşam için 30.000 TL olacakmış! Bu bile bu oyunun heyecanını birkaç kat artıran bir özellik olarak ön plana çıkıyor.

Hadi Nasıl Bir Oyun

Anlık olarak soruların sorularak kazanılan paranın o ana kadar sorulmuş sorulara göre dağıtıldığı bir yarışmadır. Bu akşamki yarışmadan örnek vererek anlatalım. Bu akşam büyük ödül 30.000 TL olacak! Yarışmaya katılan tüm yarışmacıların bu ödülü almaya hakkı var. Tek ihtimal sorulan tüm soruların doğru bilinmesi ve en sonunda ortak pay edilmesini sağlamak. Tabi ki tüm sorulara doğru cevap veremediğin durumlarda jokerlerini kullanarak da soruları atlayabiliyorsun.

Bakiyen son ana geldiğinde toplam doğru bilen kişi sayısına bölünüyor. Bu sayede son soruya kadar gelme şansına ulaşabiliyorsun. Şu ana kadar kelime cevapları oyunlarının dışında bir oyundan bahsedecek olursak en heyecanlı oyunlar arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Biz adresimizde her gün verilen hadi ipuçlarını sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip ederek bu ipuçlarına hızlı ve kesintisiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Söz konusu olan ipuçları yada cevaplar olduğunda bizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*