4 Harf 1 Kelime Oyunu

4 Harf 1 Kelime oyunu, kelime oyunu severlerin en çok oynadığı gözde oyunlardan bir tanesi olarak ön plana çıkmaktadır. Oyunun isminden anlaşılacağı üzere oyunculara toplamda 4 adet kelime verilmekte, anlamlı bir kelime çıkarmanız istenmektedir. 4 Harf 1 Kelime oyunu Google Android ve iOS platformu kullanıcıları için faaliyette olan bir oyundur.

4 Harf 1 Kelime Bölümleri

4 Harf 1 Kelime oyununda size verilen 4 harf ile anlamlı bir kelime oluşturmanız gerekmektedir. Harflerin üstünden sürükleyerek bir kelime türetmeniz gerekmektedir. Her türettiğiniz kelime sonrası karşınıza yine karışık 4 adet harf verilir, kelime türetmeniz istenmektedir. Oyun başladığında oyun size sadece 15 saniye verir her doğru bildiğiniz kelime için artı 5 saniye fazladan süre vermektedir. Yani ne kadar çok kelime bulursanız o kadar çok süreniz artar, oynayabileceğiniz bölüm sayısı da eşdeğer olarak artar.

4 Harf 1 Kelime oyununda arkadaşlarınızla kapışacağınız bir puan tablosu da bulunmaktadır. Bu puan tablosunda arkadaşlarınızdan ve dünya sıralamasında daha önde olmak için var gücünüzle kelimeleri bulmaya çalışacaksınız! Başlarda kolay başlayan sorular bölümleri geçtikçe daha da zorlaşmaktadır.

4 Harf 1 Kelime Oyunu Cevapları

4 Harf 1 Kelime oyununda geçemediğiniz, saniyelerce kafa patlattığınız bazı sorular karşınıza çıkabilmektedir. Tam bu noktada sitemiz üzerinde bulunan 4 Harf 1 Kelime oyunu cevapları sayesinde geçemediğiniz sorunun cevabını anında öğrenebilir, hem puan tablosunda en iyi hale gelebilir, hem de inatlaştığınız sorunun cevaplarını hemen bulabilirsiniz. Şimdiden herkese 4 Harf 1 Kelime oyununda iyi eğlenceler dileriz!

4 Harf 1 Kelime Cevapları

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*