94 Oyunu Takım Sporları

Bazı cevapların hayatın ta içinde gelmesi de oldukça eğlenceli oluyor. Genellikle telefonlarımızda oynadığımız oyunların büyük bir kısmında cevapları bulmak için araştırma yapmak gerekebiliyor. Takım sporları benzeri başlıklar söz konusu olduğunda da bu durum biraz farklılık gösteriyor diyebiliriz. Neden mi? Çünkü takım sporları dendiği zaman aklımıza birkaç farklı spor geliyor. Özellikle futbolu seviyorsanız futbol ve basketbol deyiveriyorsunuz. Peki ama diğerleri?

Basketbol

Hentbol

Voleybol

Futbol

Beyzbol

Yukarıda yer verdiğimiz cevapların dışında şüphesiz ki pek çok sorunun olduğunu söyleyebiliriz. Ama oyunumuz genellikle 100 kişiye sorulan cevaplar üzerinden yola çıktığı için bu cevaplara özellikle değinmenin saçma olacağını biliyoruz. Yine de eklemenizi istediğiniz takım sporu olursa yorumlarda belirtebilirsiniz.

İnternet adresimiz çoğunlukla sizden gelen yorumlara göre makalelerine yer vermektedir. Bu sebepten farklı bir oyun cevabının yazılmasını istiyorsanız sadece yorumlarda belirtmeniz yeterli olacaktır. Kısa bir süre içerisinde istediğiniz tüm oyun cevapları yayınlanacaktır. Aynı zamanda bizim değinmediğimiz farklı oyun cevaplarına da internet adresimizden gönül rahatlığıyla ulaşabilirsiniz. Adresimiz her geçen gün büyümekte ve farklı cevapları bir arada size ulaştırmaktadır. Daha detaylı bilgi için bizi takibe devam edin…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*