A Word Kelime Oyunu Cevapları

İçindekiler

A Word, kelime oyunları sevenler için devrim niteliğinde olan bir oyundur. Altıgen harflerden oluşan kutucukları birleştirip bulmacada verilen kategori ile ilgili kelimeyi bulmanız gerekmektedir. Oyunda bulunan bonuslar, rozetler ve bölüm hırsı ile kullanıcılar heyecanla A Word oyununu oynamaktadır. A Word oyunu iOS ve Android platformlarında kullanıcıları ile buluşmaktadır.

A Word Bölümleri

Şimdilik toplam 1180 ayrı bölümü olan A Word, her bölümde daha da zorlaşmaktadır. Bu zor bölümlerde kullanıcılar daha da hırslanarak tüm kelimeleri bilmeye çalışmaktadır. A Word sadece kelime oyunu değil, zeka oyunu niteliği de taşıyan bir oyundur. Oyuncular verilen bulmacayı en kısa sürede bitirip süre bonusu ve kilitli olan rozetlerden kazanmaya çalışmaktadır.

A Word oyununda genel olarak tüm bölümlerde ilgili konu verilmekte ancak seviye sonlarına doğru gizli konulu bulmacalar ve bölüm sonu bulmacaları oyuncuların karşısına çıkmaktadır. Oyuncular gizli konulu olan bulmacalarda yakaladıkları herhangi bir kelime ile bulmacanın konusunu tahmin edip tüm bulmacayı hızlıca bitirmeye çalışmaktadır.

A Word Cevapları

A Word oyununu oynarken bulmacayı çözmekte zorlanan oyuncular için iki farklı bonus seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan birisi ‘Hediye Zarf’ diğeri ise ‘İpucu’ haklarıdır. Hediye Zarf seçeneğine tıklayarak A Word tarafından sunulan reklamı izleyebilir, bir kelimenin ilk harfinin açılmasını sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde ‘İpucu’ bonusu ile de bulmacada bulunan herhangi bir kelimenin ilk harfini açabilir, ipucu hakkınız kadar harf açılmasını sağlayabilirsiniz.

Puan tablosunda arkadaşlarınızı geçmek ile hırslanacağınız, her konuda heyecanla kelimeleri bulmaya çalışacağınız A Word oyunu ülkemizin en çok oynanan oyunları arasında yerini almıştır. Sizler de bu keyifli oyunu oynamak isterseniz aşağıda bulunan bağlantılar aracılığıyla telefonunuza yükleyebilir, hem beyin jimnastiği yapabilir hem de eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz!

Oyunun cevapları için arama kısmından cevabını istediğiniz bölümün numarasını yazabilirsiniz. Ya da aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

A Word Cevapları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*