Bu Hangi Şarkı Oyunu

Müzik ve oyun severlerin çok sevdiği, son zamanlarda en çok oynanan oyunlardan birisi olan Bu Hangi Şarkı oyunu ülkemizde trend olan oyunlar arasında yerini almış durumdadır. Oyunun genel amacı size verilen şarkı sözlerinden şarkının ismini bilmenizdir. Bu Hangi Şarkı oyunu Android ve iOS platformu kullanıcıları için sunulmuş, eğlenceli dakikalar geçirebileceğiniz bir bilmece oyunudur.

Bu Hangi Şarkı Bölümleri

Bu Hangi Şarkı oyununda her bölümde oyuncuların karşısına günümüzde trend olmuş, en çok dinlenen şarkıların bazı yerlerinden alınmış şarkı sözleri sunulmakta, aşağıda sizlere verilen harfleri birleştirerek verilen şarkı sözünün hangi şarkının ismi olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Oyun içinde şarkı ismini bulabilmeniz için oyunculara bir takım ipuçları ve bonuslar sunulmaktadır. Bu bonuslar jeton karşılığında verilmektedir.

Bu Hangi Şarkı Oyunu Cevapları

Bu Hangi Şarkı bilmece oyununu indiren her oyuncuya 200 jeton verilmektedir. Bu jeton aracılığıyla bilemediğiniz şarkı isimlerini tahmin ederken bir harf isteyebilir veya aşağıda size verilen harflerden gereksiz olanını çıkartabilirsiniz. Ayrıca Tüm Gereksiz Harfleri Sil ve Soruyu Çöz bonusları ile çok rahat bir şekilde size verilen şarkı sözünün hangi şarkıya ait olduğunu bulabilirsiniz.

Bu Hangi Şarkı oyununda çok çok zorlandığınız bir şarkı sözü karşınıza çıkabilir, dakikalarca bu şarkı sözünün hangi şarkıya ait olduğunu çözmeye çalışıyorsanız aşağıda bulunan Bu Hangi Şarkı oyunu cevapları bağlantımız aracılığıyla bölüm cevabını kolayca öğrenebilirsiniz.

Bu Hangi Şarkı Cevapları

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*