94 Çocukların Hala Varlığına İnandığı Şey

Şu ana kadar verdiğimiz cevapların neredeyse tamamı eksiksizdi. Ama ilk kez bir cevabı verirken yarım kalmak zorunda olduğunu belirtmek istiyorum. İnternet adresimizi kurduğumuz günden bu yana sizden bir cevap konusunda yardım istiyoruz. O da çocukların hala varlığına inandığı şey sorusudur. Aşağıda cevaplarına yer vermemize rağmen birkaç cevabın eksik kaldığını belirtmek istiyorum. Adresimizde yayınladığımız cevapların neredeyse tamamının aynı kategorilerde yer aldığını söyleyebilirim. Örneğin gulyabani dendiği zaman öcü cevabı ile karşılaşıyoruz. Bu da ciddi anlamda zorluk yaşamamıza neden oluyor.

Hayalet

Cadı

Peri

Noel Baba

Öcü

Yukarıda yer verdiğimiz oyun cevapları dışında hala eksiklerimiz olduğunu belirtmek istiyorum. Eğer bu cevaplar hakkında bilgi sahibiyseniz lütfen yorumlar bölümünde belirtin. Kısa bir süre içerisinde istediğiniz tüm oyun cevaplarını internet adresimizde görebilirsiniz. Eksik kaldığımız yerde bizi tamamladığınız için teşekkür ederiz.

Küçük bir hatırlatma: Henüz yeni bir internet sitesi olmamıza rağmen asıl amacımız sizden gelen yorumlara göre oyun cevaplarını yazmaktır. O sebepten cevaplarına yer verilmesini istediğiniz bir oyun olursa lütfen yorumlarda belirtin. Kısa bir süre içerisinde o cevapları sizlere ulaştıralım. Herkese iyi oyunlar diliyoruz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*