Gizemli Kelime Aylar Cevapları

Yeni bir oyunla daha karşınızdayız. Son zamanlarda cevaplarını yazdığımız oyunların büyük bir kısmını sizden gelen yorumlara göre belirlemeye çalışmıştık. Şimdi ise sizden gelen yorum sayısı biraz az olunca bizde internette pek cevabı bulunmayan ama çok oynanan oyunların cevaplarını yazarak devam ediyoruz. Gizemli kelime şu ana kadar oynadığımız pek çok oyundan farklı bir özellikle bizi karşılayan bir oyun oldu. Oyun içerisinde aynı kelime bulmaca oyunlarında olduğu gibi dağıtılmış olan pek çok kelimenin bulunmasını sağlıyor.

Örneğin Aylar: Temmuz, ağustos, nisan gibi farklı harflerin arasından bulmamız isteniyor. Örneğin kelime bulmaca oyununda olduğu gibi… Aşağıda yer alan görselde gizemli kelime aylar sorusunun cevabına ulaşabilirsiniz.

Gizemli Kelime

Kısa çeken ay: Şubat

Farklı kelime oyunu cevaplarına ulaşmak için yapmanız gereken tek şey adresimizi ziyaret etmek olmalıdır. Web sitemiz sizden aldığı güç ile her geçen gün farklı bir oyunun cevaplarını yazmaya devam edecektir. Bu noktada siz değerli ziyaretçilerimizden tek istediğimiz oyun cevapları konusunda merak ettiğiniz yorumlarla bize destek olmanızdır. Oyun cevapları için sizleri web sitemize davet ediyoruz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*