Gizemli Kelime Kuşlar

Tüm oyun cevaplarını kesintisiz ve hızlı bir şekilde yazmaya devam edeceğiz. Bugün yazacağımız kelime oyunu gizemli kelime kuşlar bölümü oldu. Son zamanlarda oynadığımız oyunlar arasında hiç şüphesiz ilk sırada yer alan bu oyunun umarız ki hak ettiği değeri alacağını düşünüyoruz. Şu ana kadar oynadığımız oyunlar arasında oldukça zorlayıcı bir yerde olduğunu söyleyebiliriz.

Birbirinden farklı oyun cevaplarını yazmaya devam edeceğiz. Bu sebepten gizemli kelime kuşlar bölümünü pek çok kuş ile birlikte cevaplarını da aşağıda verelim istedik.

Soyu tükenmekte olan bir kuş türü: Kivi

Şu ana kadar pek çok farklı oyun oynamış biri olarak soyu tükenmekte olan kuş türü bölümünü bir türlü cevaplandıramadım. İlk okuduğum anda oyun cevabı olarak kivi kuşu aklıma gelmişti. Biraz daha oyun üzerine yoğunlaşınca verdiğim cevabın yanlış olduğunu fark ettim. Yine de hızlı bir şekilde yeni oyun cevaplarını yazmak için  aralık bıraktım.

Okuyucuya Not

Hızlı ve kesintisiz bir şekilde oyun cevaplarına ulaşmak isterseniz sadece yapmanız gereken tek birşey bulunmaktadır. O da web sitemiz üzerinden bize yorum bırakmak olmalıdır. Sizlerden aldığımız güç ile her geçen gün farklı bir oyunun cevaplarını paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin. Herkese mutlu haftalar iyi oyunlar diliyoruz.

Şimdilik gizemli kelime oyunu cevaplarını burada kesiyorum. Oyunun cevaplarının devam etmesini istiyorsanız yorum bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

1 yorum

  1. Bence RABİA hakettiği değeri ne yazık ki bulamıyor. Bir düşünsenize biz bir cevap bile bulamıyoruz ama adam kalkmış tüm oyunların cevaplarını yazıyor. Bravo gerçekten tebrikler…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*