Hadi İpucu – 31 Aralık 2018

Her ne kadar daha ipucunun verilmesine biraz süre olsa da biz yine de yerimizi alalım istedik. Bunun sebebi ise internet aramaların cevapları veren adreslerin Hadi İpucu yazmaları ve zamanında yayın yapmamaları. Bu durumda da ciddi anlamda bilgi kirliliği ortaya çıkıyor.

Hadi İpucu 31 Aralık 2018

Henüz yayınlanmadı

Hadi ipucu yayınlanır yayınlanmaz bizim adresimizde olacaktır! Sizde adresimizi takip ederek hızlı bir şekilde bu ipucu seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Sizler için tüm ipucları son dere hızlı ve kesintisiz bir şekilde adresimizde bulunacaktır. Bizi takip etmeniz yeterli olacaktır. Bir tık uzağınızda sizi bekliyoruz.

Hadi Nasıl Oynanır

Hadi, gün içerisinde belirlenen miktardan ödüllerin sorulan sorulara göre pay edildiği bir yarışmadır. Günde iki sefer yayınlanır ve iki sefer ödül dağıtır. Toplam ödül miktarının tüm soruları bilen kişiye bölünmesi sonucu kazanmanızı sağlar. Pek çok büyük firma tarafından desteklenir. Bunlar arasında oyunun en büyük destekçisi olan Turkcell sponsorluğunda yayınlanıyor olması da daha farklı bir avantajdır. Sadece günde iki sefer sorulan genel kültür sorularına doğru cevap vererek yarışmayı kazanabilir ve paranızı artırabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*