Hextra Kelime Oyunu Cevapları

Ülkemizde en çok oynanan kelime oyunu olan Kelime Avı oyununun yapımcılarının kelime oyunu sevenler için yeni çıkarmış olduğu oyun Hextra oyunudur. Hextra, eğlenceli bölümleri ile, altıgen olan kutucuklardaki harfleri birleştirerek oyuncuların kelimeleri bulmalarını ister. Hextra oyunu tamamen ücretsiz bir oyundur, iOS ve Android platformu kullanıcılarının diledikleri gibi indirip oynayabildiği oyun son zamanlarda oldukça popüler olmuş bir oyundur.

Hextra Bölümleri

Süreye karşı yarışan oyuncular, verilen görevleri yerine getirmeye çalışmaktadır. Hextra oyununda arkadaşlarınızla yarışabilir, en kısa sürede en çok puan sahibi olabilir, arkadaşınızla çok keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Son zamanlarda mobil oyunlar içersinde en gözde uygulamalardan biri olan Hextra oyunu ile hem kıvrak zekanızı yarıştırın hem de eğlenceli dakikalar geçirin!

Hextra Oyunu Cevapları

Oyunun genel amacı oyun tahtasında gizlenmiş kelimeleri bulmaktır. Oyunda bölümler bir kulenin katları gibi karşımıza çıkmaktadır. Kule katlarını çıkarak seviyenizi de yükseltmiş olursunuz. Hextra oyununda ki görevleri geçebilmeniz için tek yapmanız gereken gizlenen kelimeleri bulmak! Oyunun bazı bölümlerinde ve oyun içindeki performansınıza göre oyun içinde çeşitli bonuslar kazanma şansı yakalayabilirsiniz.
Hextra oyununun gittikçe zorlaşan katları ile cebelleşmek istemiyor ve saatlerdir çözmeye uğraştığınız bölümlerin cevaplarını sitemiz aracılığıyla kolaylıkla bulabilirsiniz. Arkadaşlarınız hem puan tablosunda hem de birebir yarışırken öne geçebileceğiniz Hextra cevapları sizlerle! Hextra oyununda takıldığınız herhangi bir bölümün ismini arama kutucuğuna yazarak veya aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla bulabilirsiniz.

Hextra Cevapları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*