Kazı Kazan Oyunu

Kazı Kazan oyunu, gayet eğlenceli bir kelime oyunudur. Kazı Kazan oyununda her bölümde sizlere 1 adet kapalı resim verilir ve 12 adet harf verilir. İster resimi kazımadan harflerden yola çıkarak kelimeyi bulabilir, ister resimi kazıyarak ne olduğuna bakabilir cevabını bulabilirsiniz. Oynarken merak içinde oynayacağınız, aşırı keyif alacağınız Kazı Kazan oyunu iOS ve Android platformlarında oyuncuları ile buluşmaktadır.

Kazı Kazan Bölümleri

Kazı Kazan oyununda sizlerden istenen kelimenin cevabı resimle ilişkilendirilmiştir. Bu kelimeler resimle alakalı olarak şunlar olabilir; soyut, somut, durum, isim, fiil. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi oyunu oynarken sizlere harflerden anlam bütünlüğü çıkararak bir cevap bulabilir; veya resimi kazıyarak cevabı bulabilirsiniz. Oyun keyifli olduğu gibi dilinizin ucunda çıkaramadığınız kelimelerle de cebelleşirken ayrı bir heyecanı bulunmaktadır.

Kazı Kazan oyununu oynarken bilemediğiniz sorular olabilir, bu durumda oyunun size vermiş olduğu ipucu butonu size sorulan soruyu bilebilmeniz için 3 ayrı ipucu vermektedir. İpucu butonunu kullanarak bilemediğiniz soru hakkında ipucu sahibi olabilir; kelimeyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca Star Coin denilen Kazı Kazan oyununda harcayabileceğiniz, ipucu alabileceğiniz puanları da oyun boyunca kazanabilirsiniz.

Kazı Kazan Oyunu Cevapları

Sizlere verebileceğimiz en iyi tavsiyemiz ise şudur; Star Coin’lerinizi en en zorlandığınız yerlerde harcayın. Hatta hiç harcamadan, sitemiz üzerinde bulunan Kazı Kazan oyunu cevapları kategorisi aracılığıyla veya yukarıda bulunan arama motoru aracılığıyla takıldığınız bölümü yazabilir; bölüm cevaplarını öğrenebilirsiniz.

Kazı Kazan Cevapları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*