Kelimatör Cevapları – Acemi

Farklı bir oyun olduğu için hızlı bir şekilde bütün cevaplarını yazmaya çalışacağız. Bizi takip ederek tüm cevaplara kesintisiz ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Her ne kadar oyunların ilk cevapları çok fazla kişi tarafından aranıp takip edilmese de yine de adettendir diyerek cevapları yazmaya başlayabiliriz. Bizi takipte kalın…

Kelimatör Yiyecek Cevapları

1 elma

2 erik

3 üzüm

Kelimatör Müzik Cevapları

1 Funk

2 Jazz

3 Bass

Farklı oyun cevapları söz konusu olduğunda sadece bir tık uzağınızda yer alıyoruz. Bizi ziyaret ederek tüm oyun cevaplarına son derece hızlı ve kesintisiz bir şekilde ulaşmanız mümkün olacaktır. İlk üç bölümde olduğu gibi farklı cevapları bir arada size sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Kelimatör oyunu sadece kelime bazlı düşünülmemesi gereken son derece eğlenceli bir oyun olmuş. Bu oyunu benzerlerinden ayıran en önemli özelliği ise hızlı oynanışa sahip olması ve kısa süre içerisinde kelimelerin liste şeklinde çıkarılabilir olması diyebiliriz. Daha farklı bir oyun cevabına ulaşmak isterseniz yorum bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

 

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*