Kelimatör Ev Aletleri – Bitkiler Cevapları

Aslına bakarsanız oyun cevapları tek tek yazmayı düşünüyorduk. Son zamanlarda bu oyun bizi baya bi heyecanlandırınca oyunların cevaplarını da artırmaya karar verdik. Bu oyunu beğeniyorsanız yorumlar bölümünden bize yazmanız yeterli olacaktır. Kısa bir süre içerisinde merak ettiğiniz tüm oyun cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz. Şimdi konuyu çok uzatmayalım ve oyun cevaplarına geçelim.

Kelimatör Ev Aletleri

1 Koltuk, raf

2 Yatak, masa

3 Buzdolabı

4 Lamba, masa

Kelimatör Bitkiler

1 Zambak, gül

2 Okaliptüs

3 Gürgen, çam

4 Dut, lahana

Daha farklı bir oyun cevabına ulaşmak isterseniz yorumlardan ulaşabilirsiniz. Önceliğimiz sizden gelen yorumlara göre farklı cevaplara ulaşmanızı sağlamaktır. Yine de kelimatör kelime oyunu cevapları yazmaya devam edeceğiz. Bizi takip ederek farklı oyun cevaplarına son derece hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kaliteli olan cevapların parmaklarınızın ucunda olduğunu hatırlatalım.

1 yorum

  1. Kelimatör Ev Aletleri – Bitkiler Cevapları konusunda benimde söyleyeceklerim var diyerek geldim. Her ne kadar ZEHRA konu ile ilgili nokta atışı tahminlerde bulunmuş. İhtiyacım olan tüm konu başlıkları ile ilgili gerekli bilgilere ulaştım. Tekrardan teşekkür ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*