Kelime Dehası Oyunu

Ülkemizde kelime oyunları dendiğinde akla ilk gelen oyunlardan birisi olan Kelime Dehası oyunu, eğlenceli oluşu ve kelime haznenizi keyifli bir şekilde geçirebildiğiniz harika oyunlardan birisidir. Kıvrak zekanızı konuşturabileceğiniz bu kelime oyununda kutucuklar arasında bulunan gizli kelimeleri bulmanız istenmektedir. Kelime Dehası oyunu iOS ve Android platformlarında oyuncuları ile buluşmaktadır.

Kelime Dehası Bölümleri

Kelime Dehası oyununda seviyeler gittikçe zorlaşmaktadır. İlk etapta 4 kutucuk ile başlayan oyun 49 kutucuğa kadar çıkmakta, bulunduğunuz seviyede oyunun size verdiği kutucuklardaki harflerden anlamlı kelimeler çıkarmanız istenmektedir. Kelime Dehası oyununun 600’den fazla bölümü bulunmaktadır. Oyun gittikçe zorlanmakta, oyunun size verdiği ipuçları gittikçe azalmaktadır. Bu durumda oyuncular hırsla bölümü geçmeye çalışmaktadır.

Kelime Dehası oyununda bölümleri geçtiğinizde ve daha hızlı sürede seviyenizi bitirdiğinizde oyunun sizlere verdiği başarı kilitlerini açmış olursunuz. Arkadaşlarınız arasında ve Türkiye genelinde kapışacağınız puan sıralamasında en önde olmak için saatlerce harfler ve kelimeler hakkında kafa patlatabilirsiniz. Harika dakikalar geçireceğiniz Kelime Dehası oyununu bitirmek aslında bu kadar zor değil!

Kelime Dehası Oyunu Cevapları

Kelime Dehası oyunundaki ipuçlarınız bittiyse ve saatlerce sizlerde bölümü geçmeye çalışıyorsanız merak etmeyin! Sitemizde bulunan Kelime Dehası cevapları kategorisi aracılığıyla zorlandığınız bölümün cevabını anında bulabilirsiniz. Ayrıca yukarıda bulunan arama bölümüne zorlandığınız bölümü yazarsınız karşınıza direk bölümün cevapları gelecektir. Bu eğlenceli, düşündürücü ve oldukça bilgilendirici oyunu oynamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Şimdiden iyi eğlenceler!

Kelime Dehası Cevapları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*