Kelime Tatlısı Oyunu

Kelime Tatlısı oyunu kelime oyunu severlerin en tatlı, en lezzetli oyunu olarak karşımıza çıkıyor! Kelime oyunlarının genelinde olduğu gibi oyun size belirli harfler veriyor, bu harflerden anlamlı kelime çıkarmanızı istiyor. Kelime Tatlısı oyunu iOS ve Android platformlarında oyuncuları ile buluşan eğlence oyunudur. Kelime Tatlısı oyununu hem çevrimiçi hem de çevrimdışı yani internetsiz bir biçimde oynayabilirsiniz.

Kelime Tatlısı Bölümleri

Kelime Tatlısı oyununda karşınıza çıkan kelimelerden anlamlı kelimeler çıkarmanız gerekmektedir. Bulmacada ki cevapları bulduğunuzda seviyeyi bitirmiş sayılırsınız. Bulmaca cevaplarında olmayan ancak anlamlı olan kelimeler de sizlere ekstra puan ve özellik kazandırmaktadır. Karşınıza çıkan bulmacadan tek tek kelimeleri bulmanız gerekmektedir, tüm kelimeleri bulursanız eğer bölüm bulmacasını geçmiş sayılacaksınız.

Kelime Tatlısı oyununda ‘Taş’ isminde bonuslar bulunmaktadır. Bu elinizdeki taşlar sayesinde ipucu alabilirsiniz. Ayrıca taşlarınız biterse asla üzülmeyin! Bulmaca içinde bulunmayan ancak anlamlı kelimeler bulduğunuz da ise hesabınıza anında bedava taşlar yükleniyor! Kelime Tatlısı oyunu başlarken kolay gibi görünse de seviyeler ilerledikçe oldukça zorlaşan bir oyundur. Oyunda arkadaşlarınızı ve oyunu oynayan tüm herkesi puan tablosunda alt etmek için uğraşmanız gerekmektedir.

Kelime Tatlısı Oyunu Cevapları

Kelime Tatlısı oyununda saatlerce üzerinde düşündüğünüz kelimeler ve bilmeceler olabilmektedir. Çözmek için deli olduğunuz ancak bir türlü aklınıza gelmeyen Kelime Tatlısı cevapları oyunda çıldırmanıza sebep olabilmektedir. Oyunu oynarken hem çok eğleneceğiniz hem de çok hırslanacağınız Kelime Tatlısı oyununun cevaplarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.

Kelime Tatlısı Cevapları

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*