Kelimelik Oyunu Cevapları

Kelimelik oyunu, ülkemizin en çok oynanan kelime oyunlarından birisi olarak uygulama marketlerinde yerini almış bir oyundur. Toplamda 9 milyondan fazla oyuncusu bulunan Kelimelik oyununun popülaritesi her geçen gün artmaktadır. Oynarken hırslanacağınız, çok eğleneceğiniz ve boş zamanlarınızda kelime haznenizi genişletebileceğiniz Kelimelik oyunu sizlerle! Kelimelik oyunu mobilde Android ve iOS platformlarında ve bilgisayar üzerinden kullanıcıları ile buluşan bir oyundur. Kelimelik oyununu uygulama marketlerinden ücretsiz olarak cihazınıza indirebilirsiniz.

Kelimelik Bölümleri

Kelimelik oyununda rakipleriniz ile birebir yarışma şansınız vardır. Yani arkadaşınızla veya rastgele biri ile birebir kelime bulabilirsiniz. Ayrıca rakiplerinizin sizi bekletmesinden sıkıldıysanız aynı anda en fazla 20 kişi ile Kelimelik oyununu oynayabilirsiniz. Kelimelik oyununu arkadaşlarınız ile oynamak isterseniz hesabınızı Facebook üzerinden bağlantılı hale getirmeniz gerekmektedir. Facebook bağlantısı yaptıktan sonra Kelimelik oyununda bulunan arkadaş listeniz ile arkadaşınızı oyuna davet edebilir, harika dakikalar geçirebilirsiniz. Ayrıca unutmadan söyleyelim, Kelimelik oyununu oynarken rakibinizle anlık sohbet edebilirsiniz.

Kelimelik Oyunu Cevapları

Ne kadar uzun ve değerli anlamlı kelimeler bulduğunuzda o kadar daha fazla puan kazanabileceğiniz Kelimelik oyununda puanlarınızı otomatik olarak hesaplayabilirsiniz. Kelimelik oyununu oynarken zorlandığınız birçok yer olabilir, oyunun size vermiş olduğu ipuçları ile bu bölümleri geçebilirsiniz, eğer bu ipucu hakkınız da dolduysa sitemiz tam sizler için biçilmiş kaftan!

Aşağıda bulunan Kelimelik oyunu cevapları bağlantısı aracılığıyla ve yukarıda bulunan arama kısmı aracılığıyla takıldığınız bölümü yazabilir, cevaplarını kolayca öğrenebilirsiniz.

Kelimelik Cevapları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*