Öğlen Hadi İpucu – 31 Aralık 2018

Sizler için Hadi İpucunu takip etmeye devam ediyoruz. Hatırlarsanız 30 Aralık 2018 tarihinden itibaren Hadi İpucu adresimizde yayınlanacak demiştik. Şimdi hızlı ve kesintisiz bir şekilde tüm ipucları burada adresimizden sizin için yayınlanacaktır. Başta konuyu açıp hadi ipucu yayınlandığı andan itibaren adresimizden paylaşmayı planlıyoruz. Bizi takip ederek bu ipuclarına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hadi İpucu 31 Aralık 12:30

KARTELA

Burada ipucu açıklanır açıklanmaz sizin için paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam ederek hızlı bir şekilde oyunun cevaplarında bir adım öne geçebilirsiniz. Bildiğiniz üzere Hadi gün içerisinde 2 kere oynanıyor ve ikisi içinde ayrı ayrı ipucu yayınlanıyor. Bizde hızlı bir şekilde ipuclarını yayınlıyoruz ki daha çok kişi kazansın.

Hadi Nasıl Oynanır

Öncelikle oyunu indirmeye ihtiyacınız var. Ardından gün içerisinde sorulan soruların herkes tarafından bilinmesine göre dağıtılan bir ödül miktarı açıklanıyor. Bu ödül miktarı özel günlerde artıyor olsa da 6.000 – 30.000 TL arasında rakamlarda değişiyor. Sorulan soruların toplamını bilen kişiler arasında bu ödül miktarı dağıtılıyor.

Örneğin 6.000 TL ödül dağıtıldığını varsayalım. Bunu 1.000 kişi bilirse kişi başı 6 TL kazanıyorsunuz. Toplam rakamınız 20 TL’YE ulaştığında Hadi tarafından bu miktar size ödeniyor. Herkese iyi oyunlar diliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*