Oyna Kazan 21 Şubat İpucu

Hatırlarsanız kısa bir süre önce oyna kazan kopya içeriklerini hızlı bir şekilde güncelleyeceğimizin altını çizmiştik. Adresimizi gün içerisinde düzenli olarak takip ederseniz oyunun 2 ayrı ipucu içinde gerekli bilgilendirmeye ulaşabilirsiniz. Konuyu çok uzatmadan bugünün ipucuna geçebiliriz.

Oyna Kazan 21 Şubat İpucu

Günün ikinci yarışmasının kopyası geldi! Çarpışma dizisinin ilk bölümünde tribün sahnesi çok dikkat çekmişti. Sizce bu sahneyle ilgili ne sormuş olabiliriz?

Evet resmi instagram hesabında çok tartışılan sahneleri ile çarpışma dizisinden bir sahne ile yayınlandığını belirtebiliriz.

Çarpışma dizisi ile ilgili verilen ipucunda Kıvanç Tatlıtuğ’un üzerinde mavi beyazlı Sarıyer Spor formasının olduğunu bilmenizde fayda var. Bu konuda bir soru gelirse belki cevaplandırırken işinize yarayabilir. Bunun dışında oyun ile ilgili sormak istediğiniz sorular olursa yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Biz yine fırsat buldukça oyna kazan kopya ile ilgili okuyabildiğimiz yorumlardan yada yapılan yeni paylaşımlardan sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bu konuda farklı bir noktaya değinmek isterseniz de sadece yorum bölümünden bize yazmanız yeterli olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*