Oyna Kazan 22 Şubat İpucu Öğlen

Bazen gelen yorumlara göz attığım zaman aşağı yukarı aynı sorularla karşılaşıyorum. Çoğunlukla bana neden Hadi yada Eleq değil de oyna kazan ipucu veriyorsunuz? deniyor. Cevabı çok basit: Uzunca bir süre bahsettiğiniz diğer oyunlardan oynamadım. Eninde sonunda elimde kalan miktara baktığım zaman 20 TL’yi birkaç hafta sonunda zor bela gördüğümü fark ettim. Oysa ki Oyna Kazanı daha ilk yüklediğim gün içerisinde daha ilk oyun içerisinde 5 TL barajına gelmeyi başarmıştım.

Oyna Kazan 22 Şubat İpucu Öğlen

Öğlen yarışması için kopya çoktan geldi bile, her zaman yaptığımız gibi resmi instagram hesabında oyun hakkında yapılan paylaşıma göre bir yorumda bulunabiliriz artık.

Günün kopyası geldi. Yeşil Camii’ye hiç gittiniz mi? Hangi şehirde olduğunu biliyor musunuz?

Yeşil Cami benim bildiğim ve araştırdığım kadarıyla Bursa’da bulunuyor. Yine aynı araştırmalarıma dayanarak geniş bir şekilde cami hakkında buradan bilgi vermek isterdim. O zaman büyük bir çoğunluğunuzun sadece günün ipucu bölümüne bakmak için geldiğinin farkına varıp pek okunmayacağımı düşünüyorum. Hal böyle olunca oyna kazan 22 şubat ipucu ile ilgili söyleyeceklerimin bu kadar olduğunu belirtmek isterim.

Aynı şekilde gün içerisinde yeni bölüm paylaşımı yapıldıkça elimden geldiğince hızlı bir şekilde bu bölüm cevaplarını sizinle de paylaşacağımı bilmenizi isterim. Hızlı bir şekilde tüm günlerin cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz. Herkese mutlu günler diliyoruz. Yorumlarınızı lütfen yorum bölümünden bize ulaştırmayı ihmal etmeyin. İyi oyunlar…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*