Oyna Kazan 22 Şubat İpucu

Sizler için oyna kazan 22 şubat ipucu bölümünü instagram adresinde yayınlanır yayınlanmaz paylaşmaya geldik. Bildiğiniz üzere son zamanlarda cevaplandırma üzerine kurulu olan yarışmalar arasında en fazla kazandıranı ve en iddialı olanı oyna kazandı. Bu oyunun kopyaları ile farklı ve ayrıcalıklı cevaplara bir arada ulaşmanız için elimizden geldiği kadarıyla hızlı davranmaya gayret gösteriyoruz.

Oyna Kazan Kopya 22 Şubat

Kopya geldi! 90’lardan bu yana en çok sevilen sanatçılarımızdan biri Tarkan. Peki ilk albümünde hangi şarkıların olduğuna bakalım mı birlikte?

Şimdi konuyu biraz açmamız gerekirse dilerseniz tarkanın ilk kaseti ve şarkılarına bir göz atalım:

Kaset ismi: Yine Sensiz şarkıları da aşağıda ki gibi…

  • Kıl Oldum
  • Kimdi?
  • Gelip De Halimi Gördün Mü?
  • Vazgeçemem
  • Çok Ararsın Beni

İçimden bir ses bu kasetin en çok ses getiren şarkılardan bir tanesi olan Kıl Oldum şarkısının sorulacağını söylemekle birlikte, siz yine de hem şarkılarını hem de kasetin ismine bir göz atın derim.

Oyna kazan ile ilgili genel bilgileri buradan vermeye devam edeceğiz. Biz sizin için instagram üzerinden oyna kazan ile ilgili herhangi bir güncelleme olması durumunda sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Gün içerisinde güncel olan bilgileri sizinle yeniden paylaşacağız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*