Oyna Kazan İpucu 26 Şubat

Bir süredir oyna kazan ipucu yazmaya ara vermiştik. Burada zamanla yarıştığımız için instagram hesabından takip ederek yazmanın daha doğru olacağını düşünüyorduk. Yine de internet üzerinde oyna kazan ipucu ile ile ilgili çok fazla bilinin yer almıyor olması da bu konuda bir eksiklik olarak ön plana çıktı diyebiliriz. Biz de elimizden geldiğince bu oyunun günlük olarak yorumlarına yer vermemiz gerektiğini düşündük. Hazırsanız oyna kazan kopya 26 şubat ile başlayabiliriz.

Oyna Kazan İpucu

Öncelikle instagram hesabında yer alan bilgi ile devam edelim isterseniz.

Nerede gidip yesek? ?

Tabi bu yazıyı resimdeki tatlı ile birleştirdiğimiz zaman aklımıza Hatay’dan başka bir yer gelmiyor. Künefesi ile ünlü olan yegane ilimiz olarak Hatay ön plana çıktığı için öyle sanıyoruz künefe & Hatay ile ilişkili bir soru ile karşılaşmamız şimdiden mümkün gibi görünüyor.

Şu ana kadar Hadi ve Eleq gibi oyunlarda sorulacak sorular doğrudan belirtilirken Oyna Kazan’da verilen ipuclarının tahmin edilmesi için başka soruları da cevaplandırmak zorunda kaldığımız için zorlanıyoruz. Açıkçası araştırma yapmak gerekiyor.

İnternete göz attığımız zaman Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı ve cevabın Sarıyer olduğu soruyu dikkat ederseniz internet üzerinde pek cevaplandırmayı başaran kimse olmamıştı. Bu sebepten biz de elimizden geldiğince net bir şekilde cevaplara yer vermeye çalışıyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*