Oyna Kazan Kopya 20 Şubat 2019

Bir dönemin başlangıcı olarak görebileceğimiz oyunlar arasında oyna kazan kopya bölümü de yerini almaya başlıyor. Neden mi? Yapı olarak oyna kazan oyunu hadi ve eleq oyunundan biraz daha farklılık gösteriyor. Şöyle ki bu oyun biraz daha bonkör bir şekilde çalışma başlıyor. Henüz çok ama çok yeni bir oyun olması sebebiyle ve az kişi tarafından oynanıyor olmasından dolayı daha rahat kazanma imkanı buluyorsunuz.

Oyna Kazan Nasıl Oynanır

Oyun aynı hadi oyununda ki gibi çok basit bir sistem üzerine çalışmakta, bu oyunu oynamak için yapmanız gereken tek şey oyunun uygulamasını indirerek oymaya başlamak! Bu kadar basit daha sonrasında ise günde iki kez sorulan sorulara doğru cevaplar veremeye devam ediyorsunuz. Herhangi bir soru sınırlaması olmaması ve her durumda ilk 500’e girenlere para dağıtması da hadi oyunu bölümünden daha fazla kazanmanıza olanak sağlıyor.

Oyna Kazan İpucu 20 Şubat

Bugün itibariyle öğlen 13:00’de yapılacak olan oyunun ipucunu yani kopyasını resmi instagram sayfalarında yayınladılar. Yayınlanan resimde her ne kadar Temel Reis çizgi filminden bahsediliyor olsa da açıklamasında temel reisin kolunda ki dövmeye dikkat çekilmiş. Büyük ihtimalle çapa şeklinde olan dövme ile ilgili bir ipucu gelmesini bekliyoruz. Yine de öğlen ki yarışmada bir sürpriz çıkarsa bilmem. Ben yine de aşağıda instagram sayfasında yer alan açıklamayı da paylaşarak saat 13:00’ü beklemeye başlayayım diyorum.

Temel Reis’i hatırlayan? Yarın saat 13:00’daki 15.000₺’lik yarışmanın kopyası geldi? Sizce ne sormuş olabiliriz? (Temel Reis’in kollarına dikkat.)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*