94 Cevapları Sizi Kaşındıran Bir Şey

İtiraf etmek gerekir ki oyun cevaplarına yer verirken çoğunlukla okuyucularımızdan gelen yorumlara göre oyunları oynuyorum. Bu oyunlar arasında beni eğlendiren ve cevaplarını yazarken mutlu olmamı sağlayan oyun sayısının bir hayli az olduğunu da belirtmek istiyorum. Özellikle sizi kaşındıran bir şey benzeri sorular söz konusu olduğunda da buna benzer bir durum yaşadığımı da belirtmek istiyorum.

Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve farklı oyun cevaplarına ulaşmak için bize her zaman yorum yazabilirsiniz. İtirafıma devam etmem gerekirse 94 oyunu dışında son zamanlarda oynadığım oyunların hiçbirinin beni eğlendirmediğinin de altını çizmekte fayda var. Sizi kaşındıran bir şey sorusu da bu anlamda önemli bir noktada yer alıyor. Konuyu daha fazla uzatmadan oyun cevaplarını yazmaya başlayabilirim.

Bit

Böcek

Tüy

Toz

Polen

Sizden gelen yorumlarla oyun cevaplarını yazmaya devam ediyoruz. Takıldığınız bir cevap olmasa bile hangi oyunun hangi cevabında kaldığınızı bize yorumlarda belirtirseniz kısa bir süre içerisinde istediğiniz oyunlara da ulaşmamız mümkün olabiliyor. Aynı zamanda bazı oyun cevaplarını vermekte zorluk çektiğimiz için sadece sizden gelen yorumlara ihtiyacımız olduğunun da altını çizmekte fayda var. Herkese iyi oyunlar diliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*