Viral Master Oyunu Cevapları

Günümüzde akıllı telefonların kullanımlarının artması ile birlikte insanların çoğunluğu sosyal medya üzerinde vakitlerini harcamaktadır. Sosyal medya üzerinden yayınlanan komik, ilginç, garip videolar ve içerikler herkesçe sevilmekte; bir anda ülke gündemine oturmaktadır. Bugün sizlere bahsedeceğimiz Viral Master oyununda da ülke gündemine bomba gibi düşen, fenomen hale gelen videolarla ilgili soruları oyunculara yöneltmektedir. Viral Master oyunu Android ve iOS platformlarında oynanabilen bir oyundur.

Viral Master Bölümleri

Viral Master oyununda çoğunlukla tanıdığınız simalarla karşılacaksınız. Oyun boyunca sizlere bir videodan kesit veya videodan alınmış bir resim soru olarak sorulmakta, fenomen olan videodaki o fenomen sözcüğü kelimeler aracılığıyla yazmanız gerekmektedir. Gündemden sorular sorması, bilindik videoların paylaşılması ile Viral Master, oldukça sevilen ve en gözde oyunlardan biri haline gelmiştir.

Viral Master oyununu oynarken zorlanacağınız bölümler olabilir. Çünkü oyun en basit sorudan başlar, seviye ilerledikçe zorlaşmaya başlar. Dilinizin ucunda olduğu ama çıkaramadığınız birçok soru var biliyoruz. Saatlerce kafa patlatıp çözemediğiniz soruların cevapları da var. Tam bu noktada soru cevabı olan harflerden herhangi birini açtırabilir, sosyal medya araçları ile soruyu arkadaşlarınıza sorarak çözümü öğrenebilirsiniz.

Viral Master Oyunu Cevapları

Viral Master oyununda iyice zorlandığınız bölümler olabilir, tam bu noktada sizlere yardımcı olmak amacıyla sitemizde bulunan Viral Master oyunu cevapları kategorisi aracılığıyla veya arama butonuna takıldığınız bölümü yazarak bölümün cevaplarını öğrenebilirsiniz.

Viral Master Cevapları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*