WordWord Cevapları 1 – 5

Oyun cevaplarını yazmaya hızlı ve kesintisiz bir şekilde devam ediyoruz. Son zamanlarda piyasaya çıkan oyunlara baktığımız zaman wordword oyunun ilk andan itibaren zorlayan alt yapısı ile bizi daha farklı bir oyun olarak karşıladığını söyleyebiliriz. Kısa zaman içerisinde çok farklı oyun seçenekleri bir arada geldiği için bu oyunun bir adım öne çıktığını söylemek yanlış olmayacaktır. Çok konuyu uzatmadan oyunun cevaplarını yazmaya başlayabiliriz.

Wordword cevapları 1 Evcil Hayvanları işaretle köpek, kedi

Wordword cevapları 2 Rakamlar bir, sekiz, yedi, dokuz, sıfır

Wordword cevapları 3 yaz meyveleri elma, armut, kiraz, şeftali, çilek, karpuz

Wordword cevapları 4 … Bayramı kurban, cumhuriyet, ramazan

Wordword cevapları 5 şehirler istanbul, yozgat, adana, batman, bolu, edirne, denizli

Cevaplara yer verdik ama bu cevapları oyun içerisinde nasıl bulacağız? Sorusunu sorduğunuzu duyar gibiyim. Oyun cevaplarının bulunması için öncelikle cevaplarda yer alan konu başlıklarına değinmeye başlayabilirsiniz. Örneğin i harfi ile başlayan istanbul cevabında en altta yer alan i harfini bulup ardından ikinci harf olan s harfini bularak oyunun cevaplarını yazmaya devam edebilirsiniz. Bu sayede oyun cevabı hızlı ve kesintisiz bir şekilde yayınlanmış olacaktır.

Herkese mutlu oyunlar diliyoruz…

1 yorum

  1. WordWord Cevapları pratik ve yerinde bir yazı olmuş. Detaylara girmemeniz çok mutlu edici WordWord Cevapları 1 – 5 söz konusu olduğunda sizin adresinizden başka adrese gidemiyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*