94 Oyunu Yağ Yumurta Un Resmi

Nasıl bir oyun cevabı istiyorsunuz? Hangi oyunu daha sık oynuyor yada hangi oyunun cevaplarını verirken zorluk çekiyorsunuz? Yapmanız gereken tek şey internet adresimizi ziyaret etmek ve merak ettiğiniz oyunu yorum bölümüne yazmaktır. Daha önce ki açtığımız başlıklardan da hatırlayacağınız üzere bir süre 94 oyunu cevaplarını yazacağımızın altını çizmiştik. 94 oyunu cevapları ile birlikte sizden gelen diğer oyun cevaplarına da değinmeye çalışacağız.

Şimdi ki cevabımız ise yumurtanın sarısı un ve oklava resminin olduğu bir cevap oldu. Çoğunlukla 20 li levellerde karşımıza çıkan bu resmi sizinle paylaşmak yerine içeriğine ve cevaplarına yer vermenin daha doğru olduğunu düşündük. İşte cevaplar…

Kurabiye

Kalıp

Hamur

Oklava

Tereyağ

Un

Yumurta

Farklı oyun cevaplarına yer verilmesini istiyorsanız buradan yorum yazabilirsiniz. Sizden gelen yorumlarla birlikte istediğiniz konu ve oyun hakkında cevaplara yer vermeye çalışacağımıza emin olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için sadece yorum bölümünden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. En kısa süre içerisinde siz değerli ziyaretçilerimizden gelen yorumlara da yer vermeye çalışacağız. Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar diliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*